KOMBINUJ S RYANAIROM A SPOZNÁCAJ EURÓPU

KOMBINUJ S RYANAIROM A SPOZNÁCAJ EURÓPU
Ohodnoťte článok

KOMBINUJ S RYANAIROM A SPOZNÁCAJ EURÓPU

Ak patríš medzi nadšených cestovateľov a nevadí ti cestovať „naľahko“,  využi akciové letenky od nízkonákladovej leteckej spoločnosti Ryanair a precestuj metropoly Európy a ostatné zaujímavé destinácie. Kombinuj termíny spiatočných leteniek a poskladaj si najvýhodnejšie ceny.

Za zaujímavé ceny spiatočných leteniek sa dostaneš napríklad do:

RÍM OD 89 eur:

Navštív jedno z najstarších miest, ponor sa do jeho histórie, staň sa nachvíľku Rimanom a objav čaro večného meste. Na výber máš kombinácie leteniek od júna až po september. Napríklad v termíne od 5.7 do 12.7, zaplatíš za spiatočnú letenku 91 eur.

REZERVÁCIA TU:

BERLÍN OD 38 eur:

Letný Berlín zažiješ so spiatočnou letenkou od 38 eur. Lacné letenky sú k dispozícií na celé leto, ale aj jeseň, takže núdzu o termíny nepostrehneš.  V meste ťa čaká rozmanitá architektúra,  nočný život, festivaly, ale aj súčasné umenie. Ako na dlani budeš mať  množstvo pamiatok, kultúru a mnoho zaujímavých miest. No a vďaka prepracovanej infraštruktúre a verejnej doprave sa dostaneš do každého kúta Berlína.

TERMÍNY TU:

MILÁNO OD 59 eur

Ekonomické mesto Talianska vás privíta so spiatočnou letenkou už od 59 eur. Na výber je opäť množstvo letov cez prázdniny, pričom najvýhodnejšie letenky (48) eur kúpite až na október. Ak však chcete cestovať v lete, cena spiatočnej letenky je 60 eur. Vhodná alternatíva je napríklad v termíne od 7.7- 12-7.

REZERVÁCIA TU:

Ďalšie výhodné ceny leteniek sú napríklad do Osla, Malagy, Malorky, Nišu, Londýna či Trevisa.

Sa spoločnosťou Ryanair sa dá cestovať lacno aj do ostatných zaujímavých destinácií. Sleduj našu stránku www.infoletenky.sk a funpage na Facebooku Lacké letenky a nenechaj si újsť zaujímavé akciové letenky.