Blízky východ od 19,99 €

Blízky východ od 19,99 €
Ohodnoťte článok

Blízky východ od 19,99 €

Nízkonakladová letecká spoločnosť Ryanair teraz ponúka nezabudnuteľný zážitok len za 20 eur.

Izrael, miesto kde sa križujú viaceré náboženstvá, miesto, kde sa vznášaš nad hladinou, miesto, kde sa združuje najviac biblických miest. A práve toto všetko je teraz k dispozícií už od 20 eur. Ak sa chcete aspoň z časti vyhnúť nášmu zimnému počasiu, potom navštívte Izrael ešte v januári. Na dátum 15. január 2017 je akciová letenka stále k dispozícií.  Tí, ktorí by chceli Izrael navštíviť o pár dni neskôr si ju môžu zakúpiť za približne 30 eur na osobu.

bratislavského letiska sa priamou linkou dostanete do najjužnejšieho mesta v Izraeli – Eilatu. Mesto Eilat patrí medzi významné letovisko na brehoch Arabského zálivu. Eilat sa nazýva aj kúpeľne mesto „par excellence“  s vynikajúcou kuchyňou a bujarým nočným životom. V meste žije približne 55 000 obyvateľov. Nachádza sa tu množstvo luxusných hotelov, obchodov a príležitosti na to, ako stráviť nezabudnuteľnú dovolenku. Je ideálnym miestom pre milovníkov potápania, vodného lyžovania, plavby po mori a iné. Zaujímavosťou je aj fakt, že od roku 2008 je mesto oficiálnym partnerom kúpeľov v Piešťanoch.

V meste sa nachádza podvodné observatórium, hudobná fontána, možnosť plávať s delfínmi, možnosť prejsť púšťou po okolí mesta vrátane Egypta a Jordánka, možnosť romantickej prechádzky na ťave a mnoho iného vďaka čomu si to tu zamilujete. Avšak nemusíte svoj čas tráviť len v tomto meste. Pokojne sa vyberte na výlet a navštívte mŕtve more, Golanské  výšiny, Jeruzalem, Tel Aviv a okolie.

Linka do izraelského Eilatu-Ovdy odlieta z Bratislavy dvakrát týždenne, vo štvrtok a nedeľu. Pri kombinácii najlacnejších leteniek, môže pasažier cestovať do  Izraela a späť za necelých 50 eur.

Spoločnosť Ryanair patrí medzi najväčšiu nízkonákladovú letreckú spoločnosť v Európe. Počas zimného letového poriadku (do 25.marca 2017), bude z Bratislavy prevádzkovať 15 pravidelných liniek. Spoločnosti sa na Slovensku darí už dlhodobejšie a tak minulý rok zriadila na bratislavskom letisku svoju základňu.